SNELDAMKAMPIOENSCHAP ZHZ 2016

 

Op 23 April 2016 werd in Noordeloos het jaarlijks sneldamkampioenschap van ZHZ gespeeld

 

 

In Categorie A prologeerde Shammie Kasnadi zijn sneldamtitel de uitslagen waren hier:

 

 Categorie  A12345678Ptn 12345678Ptn
1Shammie KasnadiX122212111 X012222222
2Wim Kalis1X2102118 2X12212220
3Thijs Verboon (Jun.)00X122128 11X2201116
4Theo Voorspuij011X02116 000X212213
5Francis Tholel0202X2118 0000X02212
6Anton Kosior10000X214 01212X1011
7Peter de Hek011110X26 001001X19
8Radjinder Jharap1101110X5 0010021X9

 

In Categorie B was Anton Janssen de sterkste, de uitslagen waren:

 

 

 Categorie  B1234567Ptn 1234567Ptn
1Anton JanssenX2221029 X11212117
2Ruben Groenendijk0X012227 1X2111215
3Arie van Genderen02X21117 10X012112
4Marijke Koers010X2025 012X02212
5Marcel van der Most1010X114 1112X2112
6Ratan Ganeshie20121X17 01000X19
7Ernst de Heer001011X3 101011X7

 

Categorie C plus de aspriranten werd een prooi voor Nirandjan Mohabier na een barrage met Andre de Raad.

 Categorie C + Asp.12345678910Ptn 12345678910Ptn 
1Nirandjan MohabierX00122220110 X222102222252
2André de Raad2X2202220214 0X11220221250
3Frans Geluk20X120102210 01X120122221 
4Ton van Houwelingen101X2110219 011X22220221 
5Soegriem Boedhram0200X1222211 1000X2212120 
6Menno Eijkelenboom00211X02208 20200X120217 
7Wim Buijk001102X1218 021001X02216 
8Fien de Jager0022001X229 0000102X2115 
9Ruud Catto22000000X26 00020200X010 
10Remco Korteland100102100X5 010010012X10 

 

Tot slot de Pupillen en Welpen samen met de schooldammers werd gewonnen door Luc de Kruijf

 

 JEUGD + SCHOOL :Cat.1234567891011Ptn
1Luc de KruijfPup.X122222222118
2Myrthe KraaijeveldPup.1X10222212215
3Thijs EijkelenboomPup.01X1222202214
4Thimo de BreePup.021X011212212
5Gijs MouthaanPup.0002X11221211
6Jente BakkerWelp00011X0222210
7Marijn Boers Pup.000112X022210
8Jochanan van de EndePup.0000002X2228
 Patrick Blokland801210000X228
10Jonathan de Bruijn8000010000X23
11Anne MouthaanWelp1000000000X1

 

 

 

 

 

 


 

Eindstand Persoonlijk sneldam kampioenschap ZHZ 2015

 

Categorie A

1. Shammie Kasnadi 12  7  4  1  18
2. Theo Voorspuij 12  4  5  3  13
3. Anton Kosior 12  3  6  3  12
4. Arthur de Swart 12  0  5  7    5
  

 

Senioren B en C en Aspiranten

1. Thijs Verboon (Asp) 13  11   1   1   23
2. Ruben Groenendijk (B) 13   8   5   0   21
3. Marcel van der Most (B) 13   5   8   0   18
4. Krijn van Herwaarden (B) 13   8   2   3   18
5. Lauw Dingemans (B) 13   7   2   4   16
6. Ernst de Heer (B) 13   7   2   4   16
7. Simon Rompa (C) 13   5   4   4   14
8. Martin Nederlof (B) 13   4   5   4   13
9. Menno Eijkelenboom (Asp) 13   5   1   7    11
10. Jonathan Mentink (Asp) 13   3   4   6   10
11. Corstiaan Groenenberg (C) 13   2   3   8     7
12. Goze van Pelt (C) 13   2   2   9     6
13. Ruud Catto (C) 13   2   1   10    5
14. Remco Korteland (Asp) 13   1   2   10    4

 

Welpen – VO en BO groep 8 – BO groep 7

  11   8   3   0   19
2. Thomas Mouthaan (Pup) 11   9   0   2   18
3. Arjen Verburg (V8) 11   7   3   1    17
4. Thijs Eijkelenboom (Pup) 11   7   2   2   16
5. Myrthe Kraaijeveld (Pup) 11   5   2   4   12
6. Chris van Schothorst (V8) 11   5   2   4   12
7. Gijs Mouthaan (Pup) 11   5   1    5   11
8. Simeon Bouman (V8) 11   3   2   6     8
9. Lucas Eijgenraam (Wel) 11   3   1    7     7
10. Jonathan de Bruijn (V7) 11   2   2   7     6
11. Patrick Blokland (V7) 11   1    2   8     4
12. Evi van Herwaarden (V7) 11   0   2   9     2

 

1. Luc de Kruijff (Pupil)

2. Thomas Mothaan (Pupil

3. Arjen Verburg (v8)

4. Thijs Eijkelenboom (Pupil)

5. Myrthe Kraaijeveld (Pupil)

6. Chris van Schothorst (V8)

7. Gijs Mouthaan (Pupil)

8. Simeon Bouman (V8)

9. Lucas Eijgenraam (Welpen)

10. Jonathan de Bruijn (V7)

11. Patrick Blokland (V7)

12.Evi van Herwaarden (V7)

 

11   8 – 3 – 0   19

11   9 – 0 – 2   18

11   7  – 3 – 1   17

11   7 –  2 – 2   16

11   5 –  2 – 4   12

11   5 –  2 – 4   12

11   5 –  1 – 5   11

11   3 –  2 – 6    8

11   3 –  1 –  7    7

11   2 –  2 –  2   6

11   1 –  2  – 8   4

11   0 –  2 –  9   2